Yeşilköy Antika Alanlar - Yeşilköy Antika Alan Yerler

Yeşilköy Antika Alanlar - Yeşilköy Antika Alan Yerler

İstanbul antika alanlar sektöründe hizmet veren firmamız , her zaman değerinde eşya alım satımı yapmaktadır. Koleksiyonunuzda yer alan antika eşyalarınız için değerinde satış yapmayı hedefliyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Ülkemizde pek çok örneği olan antika eşyalar, değerlendirilmek üzere alıcısı ile buluşturulmaktadır. Maddi ve manevi olarak büyük değere sahip bu eşyalar İstanbul antika alanlar tarafından değerlendirilirken, belirli unsurlar göz önünde bulundurulmaktadır. Özellikle saraylarda kullanılmış olması , o eşyanın değerini artırırken, kırılması ve hasar görmüş olması fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Ürünün daha fazla değerde satılmasını arzu ediyorsanız mutlaka konu hakkında bilgi ve eğitimi olan antika alanlar ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Eski çağlardan kalan ve yakın geçmişten kalma üzerinden 100 yıl geçmiş en kıymetli antikalarınız için İstanbul antika alım satım yapan firmamız ile değerini kaybetmeden alımı gerçekleştirilmektedir. Elindeki antika eşyayı nakite çevirmek isteyenler için yüksek fiyatlı tekliflerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Antika eşyaların değerinin çok üstünde fiyat vererek, en uygun rakamlar ile satılması için yasal ve güvenli hizmet veriyoruz. Ciddi bir yatırım aracı olan antikalarınızın kısa sürede hak ettiği değeri bulması için her türlü ürünün değerlendirilmesi yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımızda manevi değeri olan eşyalarınıza maddi değerinin çok çok üstünde rakamlar ile alımını gerçekleştiriyoruz. 0534 545 83 25

Antika Eşyalarınızı Evinizden Nakit Olarak Alıyoruz 0541 124 54 50