İstanbul Cilacı - İstanbul Mobilya Cilacısı

İstanbul Cilacı - İstanbul Mobilya Cilacısı

Mobilya Cilalama, Mobilya Boyama işlerinizde TÜRKOĞLU Cila mobilyalarınızın boyama işlerinde ilk günkü gibi bir işçilik sunmaktadır. Mobilya Boyama, Mobilya Cilacısı arayanlar bizimle irtibata geçebilir.

Cilacı olarak Kadıköy'de faaliyet göstermekteyiz   her türlü mobilyalarınızın boyama ve cila işlemini gerçekleştirmektedir. İstanbul'un her yerine hizmet sunmaktayız.
Ancak boyatmak, cilalarını yeniletmek rengini değiştirmek istediğiniz mobilyalarınızın suntalam gibi hazır malzemelerden yapılmamış olması gerekmektedir. Suntalam türü malzemelerden yapılan mobilyalara cila işlemi uygulanmaz, uygulandığı taktirde kısa sürede kabarıp dökülür.
Gerek evinizde, gerek iş yerlerinizde ve gerekse dış mekanlarda kullanmakta olduğunuz her türlü mobilyalarınızın cila ve boyama işleri için bizi tercih edebilirsiniz. Bahçe Mobilyalarından ev mobilyalarına, ofis mobilyalarından zemin parke cilalama boyama işlerine kadar tüm işlerinizde hizmetinizdeyiz.
Profesyonel ekibimiz işinize göre gerektiğinde adresinizde taşınması mümkün olmayan mobilyaları yerinde cila ve boyama işini yapar, gerektiğinde taşınabilir mobilyalarınızı cila atölyelerimize getirerek cila işlemlerini yaparız.
İşleriniz için hemen bizi arayıp bilgi ve ortalama fiyat alabilirsiniz.  0534 545 83 25

Antika Eşyalarınızı Evinizden Nakit Olarak Alıyoruz 0541 124 54 50